Luky - Šípy - Kuše - Vybavení pro lukostřelbu

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde ke změně ceny zboží, platí vždy ceny uvedené v potvrzené objednávce zaslané na Vámi uvedený e-mail.Proto si potvrzení objednávky pozorně zkontrolujte.

Potvrzení objednávky není generováno automaticky, proto Vám bude doručeno do dalšího pracovního dne po odeslání objednávky.  

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. Prodejce si vyhrazuje právo upravit poštovné v případě, že náklady na dopravu budou vyšší než bylo uvedeno.
Případy kduy dojde k nyvýšení ceny jsou např.- balík nepravidelných tvarů, balík o nadměrné velikosti, nebo se může jednat o vícekusou zásilku. O takové úpravě ceny bude zákazník včas informován telefonicky, nebo e-mailem. Zákazník má v tomto případě právo odstoupit od objednávky.

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů